Wybrany wątek opinii
W pańswtwie rzadzonym przez KO, nic nie dizała, nic sie nie opłaca, wzystko jest byle jakie, nierentowne. Państwo z dykty prowadzone przez niemca.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@jawamwójtaniewybierałem - Zawsze możesz poprosić o azyl u proputinowskiego paprykarza towarzyszu polexit
Do moderacji
Odpowiedz
3
1