Wybrany wątek opinii

W pańswtwie rzadzonym przez KO, nic nie dizała, nic sie nie opłaca, wzystko jest byle jakie, nierentowne. Państwo z dykty prowadzone przez niemca.
jawamwójtaniewybierałem (2026.01.12)
@jawamwójtaniewybierałem - Zawsze możesz poprosić o azyl u proputinowskiego paprykarza towarzyszu polexit
Nielubiekaczek (2026.01.12)
Powrót do komentarzy