UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Eddie V. - Co za wrażliwy język miłości i szacunku. A za chwilę lament będzie jazgot na "mowę nienawiści". GRATULUJĘ!

Poinformowany

Anuluj