UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Eddie V. - Co za wrażliwy język miłości i szacunku. A za chwilę lament będzie jazgot na "mowę nienawiści". GRATULUJĘ!
Poinformowany
@Eddie V. - Co za wrażliwy język miłości i szacunku. A za chwilę lament będzie jazgot na "mowę nienawiści". GRATULUJĘ!
Poinformowany