UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednym słowem Biedlag w pełnej krasie. Jeszcze niech wróci zakaz przeganianie krów przed UM i zwijanie asfaltu po 16 bo się zniszczy.... Tragediaaa


Anuluj