UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a przy rybackiej koło kosmetyczki, tam od żabki zasypane na amen, mało dzisiaj nie spadłam ze schodów... samo centrum starego miasta dramat...


Anuluj