UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a przy rybackiej koło kosmetyczki, tam od żabki zasypane na amen, mało dzisiaj nie spadłam ze schodów... samo centrum starego miasta dramat...
a przy rybackiej koło kosmetyczki, tam od żabki zasypane na amen, mało dzisiaj nie spadłam ze schodów... samo centrum starego miasta dramat...