UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to jest jak POLREGIO nie dba i nie inwestuje w nowy tabor, codziennie odwołane pociągu przez brak taboru...
Mech
Tak to jest jak POLREGIO nie dba i nie inwestuje w nowy tabor, codziennie odwołane pociągu przez brak taboru...
Mech