A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cóż sieroty za kierownicą, to jest najgorsze co może być. Jechałem dk22 przez 15km za gościem, który ledwie poruszał się 40km/h. Gdzie wy robicie prawa jazdy? Czy jedyne co potraficie, to wcisnąć gaz do dechy na suchym asfalcie?
@necro - No nie jeździł pług za pługiem...
Spadło trochę śniegu i panikują. Brakuje słów na takich ludzi. Wy sobie z życiem nie radzicie najwidoczniej skoro was przerazą 15 cm śniegu czy 20 cm. Sieroty w samochodach wloką się 20 km/h bo przestraszeni jak zobaczyli śnieg.
Zimową porą powinien być przepis zakładania pługów do samochodów ciężarowych ( odśnieżanie było by szybsze ).
@Uuu - Człowieku, to nie jest zima. Przestań bronić czegoś, czego nie da się obronić.
Snowflakes around me w latach 1978/79 nie było problemu z odsnieżaniem elblążanie z zakładów pracy odsniezali i w całym mieście stały koksiaki gdzie można było się ogrzać a teraz nie ma komu
@Ziobro z Budapesztu - Wolałbym go widzieć za kratami niż paradującego po Budapeszcie
@Uuu - Rozumiem że Bronisz nieudaczników z KO ale jesteś w błędzie. Latach 70-80 były takie Zimy że jeździło się w wydrążonych tunelach które miały 2 metrowe ściany ze śniegu. Przez lata nie inwestowano w sprzęt do odśnieżania a gdybyś był w temacie to byś wiedział co jest produkowane co jest w Polsce. Pługi kolejowe zlomowano. Zamiast inwestować w Polskę to rząd KO wysyła nasze pieniądze na wschód do rezunow. Kolejna kwestia to przetargi na odśnieżanie. Przecież te przetargi to jeden wielki wał. Wygrywa ktoś kto sprzętu nie ma albo ma wątpliwej jakości i w małej ilości a później mamy to co mamy. Ten obecny rząd zawiódł już na każdej linii i w każdej dziedzinie.
@ja elblazanin - Obecne "rządy" o nic nie dbają ale ich wyborcy będą ich bronić jak niepodległości.