Wybrany wątek opinii

Dobra, warunki ciężkie wiadomo, ale pytanie nasuwa się samo. Dlaczego nikt nie odśnieża, nie tylko dróg? Dlaczego 20 lat temu jeździł pług za pługiem, a dzisiaj zobaczenie jakiegokolwiek, jeszcze z opuszczonym lemieszem, to jak zobaczenie jednorożca? Dlaczego nikt nie pyta o to?
necro (2026.01.12)
@necro - Lepiej żeby z opuszczonym lemieszem, jeździli na polach:)
AndrzejElb (2026.01.12)
@necro - W Niemczech jeżdżą po co unas
(2026.01.12)
@necro - No nie jeździł pług za pługiem...
(2026.01.12)
@necro - Bo kasa, przetarg wygrywa najtańszy, który bardzo często nie ma sprzętu, albo w znikomej ilości i polega na podwykonawcach... Szkoda, ze nikt z Miasta/Powiatu nie potrafi tego później rozliczyć karami.
Anonimek1 (2026.01.12)
Powrót do komentarzy