Wybrany wątek opinii
Dobra, warunki ciężkie wiadomo, ale pytanie nasuwa się samo. Dlaczego nikt nie odśnieża, nie tylko dróg? Dlaczego 20 lat temu jeździł pług za pługiem, a dzisiaj zobaczenie jakiegokolwiek, jeszcze z opuszczonym lemieszem, to jak zobaczenie jednorożca? Dlaczego nikt nie pyta o to?
Do moderacji
Odpowiedz
53
16
@necro - Lepiej żeby z opuszczonym lemieszem, jeździli na polach:)
Do moderacji
Odpowiedz
5
14
@necro - W Niemczech jeżdżą po co unas
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@necro - No nie jeździł pług za pługiem...
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@necro - Bo kasa, przetarg wygrywa najtańszy, który bardzo często nie ma sprzętu, albo w znikomej ilości i polega na podwykonawcach... Szkoda, ze nikt z Miasta/Powiatu nie potrafi tego później rozliczyć karami.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0