51
11.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Snowflakes around me🤦🏻 - Bredzisz ty o zimie stulecia, zaznajom się z materiałami z tamtego okresu jak było życie sparaliżowane. Takiej zimy jak obecna dawno nie było i to jest fakt, a o podobnym paraliżu jak wtedy wystąpił nie ma mowy. Możesz nie wracać, bo piszesz bzdury.
(2026.01.12)
Mam prośbę do kierownictwa grup odśnieżających. WEŹCIE ZRÓBCIE SZKOLENIE KIEROWCOM. Wczoraj widziałem jak po przejechaniu pługu ulica wyglądała gorzej niż przed pługiem.
Bylejakość (2026.01.12)

info

8  
  1
@Już się nie uśmiechamy - Trzeba mieć siano w głowie żeby tak napisać. Gdzie są pisowskie chłopy? Dlaczego nie pomagają? " Życie nie tylko po to jest by brać"
Tylko daj i daj (2026.01.12)
Nie potrafią poradzić sobie z zimą z co dopiero gdyby przyszło im zmierzyć się np: z agresją "jakiegoś" państwa ???
(2026.01.12)

info

5  
  1
A"prawacy"wieją na Węgry -uczciwi do bólu
Nielubiekaczek (2026.01.12)
jestem hrabia jerzy co w łóżku leży bo mi się należy jak kto nie wieży że mi się dobrze leży to mi to leży
(2026.01.12)

info

1  
  0
"jak chcecie mieć czarne chodniki dzieci internetu do weźcie się.... do roboty"
(2026.01.12)

info

5  
  2
Paraliż to występuje u ciebie, w tej części ciała która jest najwyżej jak stoisz! Wszyscy inni tutaj też się mylą, prawda? Wtedy dopiero mogło być życie sparaliżowane, ale nie zamarło. I toczyło się dalej! A teraz przy kilku centymetrach śniegu tragedię ogłaszają, bo się na kostki nóg obutych w "adidasy" i coś co kiedyś było składową skarpet, śniegu nasypało. Olaboga! Aha! Z ostatniej chwili! Idź przejedź się pociągiem. To tak a propos tego, cyt: "o podobnym paraliżu jak wtedy wystąpił nie ma mowy".
Snowflakes around me🤦🏻 (2026.01.12)
@Podzwonne dla KO - Możesz zadzwonić jajcami, a ziemia jest płaska, prawda?
(2026.01.12)
@Snowflakes around me🤦🏻 - W tamtych latach jeździłam pociągami i wiem jakie były opóźnienia. A teraz to życie się nie toczy?, twoje może zamarło już jakiś czas temu. To tamtej zimy były odwołane zajęcia w szkołach. "Kilka centymetrów śniegu", miary też mylisz. Kto i gdzie ogłasza tragedię? Informowanie o utrudnieniach nie jest ogłaszaniem tragedii, kto tak ten bezmyślny organ u ciebie zmanipulował?. Ja wsiadam do samochodu i jadę gdzie chcę. Masz dużo ograniczeń, a pamięć już zawodzi.
(2026.01.12)