51
11.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Podzwonne dla KO - "Rafau którego popierał motorówka i noszowy twierdzi że planeta płonie. " - a Ty masz whiskas
(2026.01.12)
"Sorry, ale taki mamy klimat" to jedna złota myśl pewnej onegdaj "ministry" transportu E. Bieńkowskiej pochodzącej z tego obozu. A parafraza drugiej złotej myśli niejakiego Bronka K. , onegdaj prezydenta, pochodzącego również z tego obozu to: "Śnieg ma to do siebie, że jak spadnie, to kiedyś musi stopnieć i spłynąć do morza". Także czemu tu się dziwić? Że tak sobie pozwolę zanucić: "Jak do tego doszło nie wiem".
Grono fachowców (2026.01.12)

info

26  
  4
@Już się nie uśmiechamy - Geniuszu, czy wg ciebie jakikolwiek rząd w tym kraju, począwszy od 1920 roku dałby sobie radę z taką ilością opadów? Bicie piany każdy potrafi robić. Jestem daleki od bronienia kogokolwiek, ale obiektywnie patrząc takich opadów śniegu nie było od co najmniej 10-15 lat. Poczytaj sobie co się dzieje w Niemczech, Holandii, etc. Przy ciągłych opadach śniegu i silnym wietrze odśnieżanie przypomina syzyfową pracę. Trzeba dać służbom 2-3 dni i ogarną. Skończcie z tym defetyzmem bo to jest co najmniej śmieszne. To samo zdjęcia chodników nieodśnieżonych. Jak komuś zima i śnieg przeszkadza niech się przeprowadzi na południe Włoch.
Uuu (2026.01.12)
@Podzwonne dla KO - ciebie nikt trolu nie popiera-wracaj na info-do domu
jawamkaczoraniewybieralem (2026.01.12)
@Uuu - Ty Bredzisław! Weź ty się zaznajom z materiałami na temat zimy zeszłego stulecia z 1978/79.A później tu wróć i ewntualnie coś napisz...
Snowflakes around me🤦🏻 (2026.01.12)
@necro - W Niemczech jeżdżą po co unas
(2026.01.12)
Najlepsze jest to że warto zejść z głównych ulic w osiedlowe i tam chodniki są w miarę ogarnięte i jakoś się idzie. Spoldzielnie lepiej sobie poradziły niż miasto....
(2026.01.12)
Fakt, tak zaniedbanego komunalnie miasta i dróg poza miejskich dawno nie widziałem. Śnieg posypał, a to ci niespodzianka.
(2026.01.12)
@jawamkaczoraniewybieralem - Uuuu, wyborca leworęcznych nieudaczników się odezwał.
(2026.01.12)
bo zarządcy budynków sa odpowiedzialni i będa ponosic odpowiedzialnosc w przypadku wypadków mieszkańców, a miasto z samochodzikiem ma to wszystko gdzieś
(2026.01.12)