Wybrany wątek opinii

Za pisu tego nie było
Ziobro z Budapesztu (2026.01.12)
@Ziobro z Budapesztu - Wolałbym go widzieć za kratami niż paradującego po Budapeszcie
Czas rozliczyć (2026.01.12)
@Czas rozliczyć - Będziesz się moczył z tego powodu w gacie?
(2026.01.12)
Powrót do komentarzy