UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cóż sieroty za kierownicą, to jest najgorsze co może być. Jechałem dk22 przez 15km za gościem, który ledwie poruszał się 40km/h. Gdzie wy robicie prawa jazdy? Czy jedyne co potraficie, to wcisnąć gaz do dechy na suchym asfalcie?


Anuluj