UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spadło trochę śniegu i panikują. Brakuje słów na takich ludzi. Wy sobie z życiem nie radzicie najwidoczniej skoro was przerazą 15 cm śniegu czy 20 cm. Sieroty w samochodach wloką się 20 km/h bo przestraszeni jak zobaczyli śnieg.


Anuluj