UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Uuu - Rozumiem że Bronisz nieudaczników z KO ale jesteś w błędzie. Latach 70-80 były takie Zimy że jeździło się w wydrążonych tunelach które miały 2 metrowe ściany ze śniegu. Przez lata nie inwestowano w sprzęt do odśnieżania a gdybyś był w temacie to byś wiedział co jest produkowane co jest w Polsce. Pługi kolejowe zlomowano. Zamiast inwestować w Polskę to rząd KO wysyła nasze pieniądze na wschód do rezunow. Kolejna kwestia to przetargi na odśnieżanie. Przecież te przetargi to jeden wielki wał. Wygrywa ktoś kto sprzętu nie ma albo ma wątpliwej jakości i w małej ilości a później mamy to co mamy. Ten obecny rząd zawiódł już na każdej linii i w każdej dziedzinie.

Już się nie uśmiechamy

Anuluj