Wybrany wątek opinii
Cóż sieroty za kierownicą, to jest najgorsze co może być. Jechałem dk22 przez 15km za gościem, który ledwie poruszał się 40km/h. Gdzie wy robicie prawa jazdy? Czy jedyne co potraficie, to wcisnąć gaz do dechy na suchym asfalcie?
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
Se jadę, jak se chcę. Nie pasi? Wyprzedzaj i drzyj dalej!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1