UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Snowflakes around me w latach 1978/79 nie było problemu z odsnieżaniem elblążanie z zakładów pracy odsniezali i w całym mieście stały koksiaki gdzie można było się ogrzać a teraz nie ma komu
Snowflakes around me w latach 1978/79 nie było problemu z odsnieżaniem elblążanie z zakładów pracy odsniezali i w całym mieście stały koksiaki gdzie można było się ogrzać a teraz nie ma komu