UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Snowflakes around me w latach 1978/79 nie było problemu z odsnieżaniem elblążanie z zakładów pracy odsniezali i w całym mieście stały koksiaki gdzie można było się ogrzać a teraz nie ma komu


Anuluj