UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Już się nie uśmiechamy - Geniuszu, czy wg ciebie jakikolwiek rząd w tym kraju, począwszy od 1920 roku dałby sobie radę z taką ilością opadów? Bicie piany każdy potrafi robić. Jestem daleki od bronienia kogokolwiek, ale obiektywnie patrząc takich opadów śniegu nie było od co najmniej 10-15 lat. Poczytaj sobie co się dzieje w Niemczech, Holandii, etc. Przy ciągłych opadach śniegu i silnym wietrze odśnieżanie przypomina syzyfową pracę. Trzeba dać służbom 2-3 dni i ogarną. Skończcie z tym defetyzmem bo to jest co najmniej śmieszne. To samo zdjęcia chodników nieodśnieżonych. Jak komuś zima i śnieg przeszkadza niech się przeprowadzi na południe Włoch.

Uuu

Anuluj