UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Sorry, ale taki mamy klimat" to jedna złota myśl pewnej onegdaj "ministry" transportu E. Bieńkowskiej pochodzącej z tego obozu. A parafraza drugiej złotej myśli niejakiego Bronka K. , onegdaj prezydenta, pochodzącego również z tego obozu to: "Śnieg ma to do siebie, że jak spadnie, to kiedyś musi stopnieć i spłynąć do morza". Także czemu tu się dziwić? Że tak sobie pozwolę zanucić: "Jak do tego doszło nie wiem".

Grono fachowców