UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepsze jest to że warto zejść z głównych ulic w osiedlowe i tam chodniki są w miarę ogarnięte i jakoś się idzie. Spoldzielnie lepiej sobie poradziły niż miasto....
Najlepsze jest to że warto zejść z głównych ulic w osiedlowe i tam chodniki są w miarę ogarnięte i jakoś się idzie. Spoldzielnie lepiej sobie poradziły niż miasto....