UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo zarządcy budynków sa odpowiedzialni i będa ponosic odpowiedzialnosc w przypadku wypadków mieszkańców, a miasto z samochodzikiem ma to wszystko gdzieś
bo zarządcy budynków sa odpowiedzialni i będa ponosic odpowiedzialnosc w przypadku wypadków mieszkańców, a miasto z samochodzikiem ma to wszystko gdzieś