UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo zarządcy budynków sa odpowiedzialni i będa ponosic odpowiedzialnosc w przypadku wypadków mieszkańców, a miasto z samochodzikiem ma to wszystko gdzieś


Anuluj