Trudne warunki na drogach

51
11.01.2026
Trudne warunki na drogach
(fot. KMP Elbląg)
Na drogach w regionie wskutek intensywnych opadów śniegu panują trudne warunki. Ciężko jeździ się nawet po S7, na której wieczorem na wysokości Kazimierzowa doszło do kolizji.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu, jeden z kierowców stracił panowanie nad swoim autem, jadąc S7, i uderzył w barierę ochronną na wysokości Kazimierzowa w kierunku na Warszawę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jeden pas ruchu był przez pewien czas zablokowany.

Synoptycy przewidują, że intensywne opady śniegu w Elblągu i powiecie mogą potrwać aż do poniedziałkowego południa. Pokrywa śnieżna może osiągnąć nawet 35 cm.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rafau którego popierał motorówka i noszowy twierdzi że planeta płonie.
Podzwonne dla KO (2026.01.11)
Czemu sypią solą a nie zgarniają tej brei ? Całe miasto tak wygląda.
Pług (2026.01.11)

info

56  
  11
Trzeba powiedzieć wprost KO nie radzi sobie z zimą. Sytuacja w regionie Warmii Mazur oraz w Pomorskiem jest tragiczna. Zbyt mało pługów zbyt mało piaskarek. Destabilizacja Państwa.
Już się nie uśmiechamy (2026.01.12)
Klub moherowych beretów się odezwał.
Xyzet (2026.01.12)
Dobra, warunki ciężkie wiadomo, ale pytanie nasuwa się samo. Dlaczego nikt nie odśnieża, nie tylko dróg? Dlaczego 20 lat temu jeździł pług za pługiem, a dzisiaj zobaczenie jakiegokolwiek, jeszcze z opuszczonym lemieszem, to jak zobaczenie jednorożca? Dlaczego nikt nie pyta o to?
necro (2026.01.12)
PO_ KO ta zima?
KPO (2026.01.12)

info

11  
  10
Powygrywali przetargi na odśnieżanie, myśleli że zima nie przyjdzie, nie zakupili wystarczającej ilości piasku, soli i chemii i mamy tragedie na drogach. i chodnikach. W Warszawie i Gdańsku i w innnych miastach zerwano umowy z takimi firmami lub nałożono ogromne kary finansowe a w Elblągu mieście popleczników i poklepujących się po plecach stwierdzili że jakoś to będzie a lśnieg kiedyś zniknie.
Pługiem do góry (2026.01.12)

info

52  
  18
@Xyzet - Też będziesz moherem !
(2026.01.12)
Chodniki nie są odśnieżane, po prostu katastrofa !
(2026.01.12)
@necro - Lepiej żeby z opuszczonym lemieszem, jeździli na polach:)
AndrzejElb (2026.01.12)