Jak informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu, jeden z kierowców stracił panowanie nad swoim autem, jadąc S7, i uderzył w barierę ochronną na wysokości Kazimierzowa w kierunku na Warszawę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jeden pas ruchu był przez pewien czas zablokowany.
Synoptycy przewidują, że intensywne opady śniegu w Elblągu i powiecie mogą potrwać aż do poniedziałkowego południa. Pokrywa śnieżna może osiągnąć nawet 35 cm.