Wybrany wątek opinii

Chodniki nie są odśnieżane, po prostu katastrofa !
(2026.01.12)
Najlepsze jest to że warto zejść z głównych ulic w osiedlowe i tam chodniki są w miarę ogarnięte i jakoś się idzie. Spoldzielnie lepiej sobie poradziły niż miasto....
(2026.01.12)
Fakt, tak zaniedbanego komunalnie miasta i dróg poza miejskich dawno nie widziałem. Śnieg posypał, a to ci niespodzianka.
(2026.01.12)
bo zarządcy budynków sa odpowiedzialni i będa ponosic odpowiedzialnosc w przypadku wypadków mieszkańców, a miasto z samochodzikiem ma to wszystko gdzieś
(2026.01.12)
Powrót do komentarzy