Wybrany wątek opinii
Chodniki nie są odśnieżane, po prostu katastrofa !
Do moderacji
Odpowiedz
43
7
Najlepsze jest to że warto zejść z głównych ulic w osiedlowe i tam chodniki są w miarę ogarnięte i jakoś się idzie. Spoldzielnie lepiej sobie poradziły niż miasto....
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
Fakt, tak zaniedbanego komunalnie miasta i dróg poza miejskich dawno nie widziałem. Śnieg posypał, a to ci niespodzianka.
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
bo zarządcy budynków sa odpowiedzialni i będa ponosic odpowiedzialnosc w przypadku wypadków mieszkańców, a miasto z samochodzikiem ma to wszystko gdzieś
Do moderacji
Odpowiedz
13
1