UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Uuu - Ty Bredzisław! Weź ty się zaznajom z materiałami na temat zimy zeszłego stulecia z 1978/79.A później tu wróć i ewntualnie coś napisz...

Snowflakes around me🤦🏻

Anuluj