UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Uuu - Ty Bredzisław! Weź ty się zaznajom z materiałami na temat zimy zeszłego stulecia z 1978/79.A później tu wróć i ewntualnie coś napisz...
Snowflakes around me🤦🏻
@Uuu - Ty Bredzisław! Weź ty się zaznajom z materiałami na temat zimy zeszłego stulecia z 1978/79.A później tu wróć i ewntualnie coś napisz...
Snowflakes around me🤦🏻