157
03.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Idź się leczyć.
Anna L. (2026.01.03)
A może należy sprawdzać prognozy pogody? a jeszcze lepiej nauczyć pisać się po polsku, może dla potrafiących jeździć staną się przejezdne, a nie nieprzejezdne, a może "nie przejezdne" i trzeba "ivreagować" wczas, a najlepiej zacząć myśleć a nie wciąż oczekiwać na cud.
(2026.01.03)
Narada na temat sytuacji pogodowej - pagoda chyba się przestraszyła widząc takich fachowców, w Kotlinie Kłodzkiej jednak się nie przestraszyła I tam po takiej wizycie pozostały tylko obiecanki - ludzie dalej czekają na pomoc, odszkodowania a jak tam w sprawie kamienic czy oddano je warszawskim powstańcom, chociaż jedno słowo o okradzionych w Amber Gold- czy zwrócono poszkodowanym forsę, o autostradach, vacie, aferach paliwowych, funduszach inwest. funduszach emerytalnych- jednym słowem Himalaje oszustwa a kraj rozwija się jak tygrys Europy - to ewenement światowy, te kradzione pieniądze muszą zasilać gospodarkę I to właśnie naszą a nie jakąś inną.. chwilo trwaj choć już nie wiem gdzie tą forsę chować, bo nie mieści mi się już w garażu.
Staruszek portier (2026.01.03)

info

9  
  6
Woda przestraszyła sie Tuska i sie cofnęła; )
Johny Bimberek (2026.01.03)

info

8  
  8
Dobrze ze motorówka się nie dokleił … ostatnio stał jak surykatka na brzegu
Inc (2026.01.03)

info

13  
  5
Wsiadł doWagonu byleJakiego bo w pierwszejKlasie nie chcieliJego. AnglikiFrancuz do tegoNiemiec, woleli jego wPrzedziale nieMieć. Wsiadł doWagonu byleJakiego ważneTematy były bezNiego. To jednakSmutne, są takie chwilePatrzeć jak PolskaZostaje wTyle...
tfu (2026.01.03)

info

10  
  9
Dzięki ich ciężkiej pracy, która polegała na wiosłowaniu wody pod prąd Elbląg nie został zalany. A tak poważnie zamiast stawiać pomniki możnaby podnieść nadbrzeża.
(2026.01.03)
Całe to towarzystwo pierdło i zmienili kierunek wiatru, dlatego ciała odpuściła i będą premie.
(2026.01.03)

info

5  
  3
Jeszcze tej mendy tu brakowało.
Jurij Owsienko (2026.01.03)
Całe Podlasie i wszystkie okoliczne przeciwne Polsce kraje wschodnie wypisują tu komentarze z łącza jednego, drugiego, z komórki, nawet od znajomych trolli z konfitur. Wszystko pod artykułem, by Polacy czytając myśleli że małe poparcie ma w Polsce Tusk. Przykro mi - ma jednak nadal bardzo duże :) Socjotechnika internetowego picu, już tak nie działa, a Tusk jest uczciwym człowiekiem w przeciwieństwie do Was.
Netkot (2026.01.04)

info

9  
  9