A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szkoda, że się nie zapowiedział to byśmy go godnie przywitali.... Wszystko robi potajemnie czuje pismo nosem....
Przyjechał sprawdzić czy ludzie już pognali jego kolesi czy czekają do wyborów. Już niedługo... A może sprawdzał czy już mu szykują pokoik na dawnej halickiej? Bo chłopaki tam już na niego czekają podobno z berełkiem...
A co to wina Tuska?! To chyba służby miejskie, które odśnieżają miasto miało to gdzieś żeby posypać!!!!!
@Ciemny lud - taaaa??? tak ci powiedzieli w tefałeenn? jakich komisjach? a jego kamaci wtedy skazani, teraz uniewinniani przez cienką zupkę na potęge??
róóódyyy odejdź, wstydu oszczędź i weź ze sobą te wszystkie niemoty i ciemnoty z rządu