157
03.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda, że się nie zapowiedział to byśmy go godnie przywitali.... Wszystko robi potajemnie czuje pismo nosem....
(2026.01.04)
Przyjechał sprawdzić czy ludzie już pognali jego kolesi czy czekają do wyborów. Już niedługo... A może sprawdzał czy już mu szykują pokoik na dawnej halickiej? Bo chłopaki tam już na niego czekają podobno z berełkiem...
(2026.01.04)

info

3  
  8
A co to wina Tuska?! To chyba służby miejskie, które odśnieżają miasto miało to gdzieś żeby posypać!!!!!
(2026.01.04)
Zbiorników nie wybudowano dzięki temu że pisiory zablokowały. No ale ciemny lud za wszystko wini pana Tuska
pis to stan umysłu (2026.01.04)
@Netkot - Przecież oni wcale nie ukrywają co jest ich celem. Mimo to mają poparcie narodu. Szok i niedowierzanie
Kiedyś Targowica dziś pis (2026.01.04)
Sami o to prosiliście pisiory
Zostaliście wysłuchani (2026.01.04)

info

8  
  6
CzY rzeczywiście większość z nas, to ciemny naród?
Dokładnie tak (2026.01.04)
Takie mam zdanie o pisiorach. Pan Tusk przez lata stawiał się na pisowskich komisjach i w pisowskiej prokuraturze. Przez 8 lat nic nie znaleźli. Mimo to ciemny lud uwierzył we wszystkie pomówienia
Ciemny lud (2026.01.04)
@Ciemny lud - taaaa??? tak ci powiedzieli w tefałeenn? jakich komisjach? a jego kamaci wtedy skazani, teraz uniewinniani przez cienką zupkę na potęge??
(2026.01.04)
róóódyyy odejdź, wstydu oszczędź i weź ze sobą te wszystkie niemoty i ciemnoty z rządu
(2026.01.04)

info

4  
  7