UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może należy sprawdzać prognozy pogody? a jeszcze lepiej nauczyć pisać się po polsku, może dla potrafiących jeździć staną się przejezdne, a nie nieprzejezdne, a może "nie przejezdne" i trzeba "ivreagować" wczas, a najlepiej zacząć myśleć a nie wciąż oczekiwać na cud.