UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wsiadł doWagonu byleJakiego bo w pierwszejKlasie nie chcieliJego. AnglikiFrancuz do tegoNiemiec, woleli jego wPrzedziale nieMieć. Wsiadł doWagonu byleJakiego ważneTematy były bezNiego. To jednakSmutne, są takie chwilePatrzeć jak PolskaZostaje wTyle...

tfu

Anuluj