UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzięki ich ciężkiej pracy, która polegała na wiosłowaniu wody pod prąd Elbląg nie został zalany. A tak poważnie zamiast stawiać pomniki możnaby podnieść nadbrzeża.
Dzięki ich ciężkiej pracy, która polegała na wiosłowaniu wody pod prąd Elbląg nie został zalany. A tak poważnie zamiast stawiać pomniki możnaby podnieść nadbrzeża.