UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki ich ciężkiej pracy, która polegała na wiosłowaniu wody pod prąd Elbląg nie został zalany. A tak poważnie zamiast stawiać pomniki możnaby podnieść nadbrzeża.


Anuluj