UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Całe Podlasie i wszystkie okoliczne przeciwne Polsce kraje wschodnie wypisują tu komentarze z łącza jednego, drugiego, z komórki, nawet od znajomych trolli z konfitur. Wszystko pod artykułem, by Polacy czytając myśleli że małe poparcie ma w Polsce Tusk. Przykro mi - ma jednak nadal bardzo duże :) Socjotechnika internetowego picu, już tak nie działa, a Tusk jest uczciwym człowiekiem w przeciwieństwie do Was.
Netkot