Wybrany wątek opinii
To milo, to tez docenienie pracy Naszego Samorządu i sztabu ludzi ! W koncu sytuacja była naprawdę ciężka
Do moderacji
Odpowiedz
82
48
Dzięki ich ciężkiej pracy, która polegała na wiosłowaniu wody pod prąd Elbląg nie został zalany. A tak poważnie zamiast stawiać pomniki możnaby podnieść nadbrzeża.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1