Wybrany wątek opinii

To milo, to tez docenienie pracy Naszego Samorządu i sztabu ludzi ! W koncu sytuacja była naprawdę ciężka
(2026.01.03)
Dzięki ich ciężkiej pracy, która polegała na wiosłowaniu wody pod prąd Elbląg nie został zalany. A tak poważnie zamiast stawiać pomniki możnaby podnieść nadbrzeża.
(2026.01.03)
Powrót do komentarzy