UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może należy sprawdzać prognozy pogody? a jeszcze lepiej nauczyć pisać się po polsku, może dla potrafiących jeździć staną się przejezdne, a nie nieprzejezdne, a może "nie przejezdne" i trzeba "ivreagować" wczas, a najlepiej zacząć myśleć a nie wciąż oczekiwać na cud.