Wybrany wątek opinii

Słońce narodu, ojciec dobrobytu, opiekun strapionych jak dobrze że nasze ukochane wcielenie dobrostanu zawitało do naszego miasta niegodnym jestem aby w te oblicze patrzeć 😂😂😂a tak na serio to ciekawe co sprzeda albo co każe zamknąć bo za dobrze idzie😂😂
(2026.01.03)
o jaki się odezwał popierający ciemność narodu
(2026.01.03)
Zapomniałeś kto sprzedawał za bezcen np. Lotos i kto zamykał?
(2026.01.03)
Idź się leczyć.
Anna L. (2026.01.03)
Powrót do komentarzy