A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Posłuchaj jak PiS reset z Rosją szykował. Tak się wstydzą swoich działań że artykuły w prasie znikają. :)
Powcy to naprawde stan umyslu, mozecie wierzyc w te bajeczki i szopki tuska, ale cyfry i statystyki nie klamia, pozdrawiam normalnych zdrowo myslacych ludzi.
Raczej przyjechał się "polansowac" jak zwykle w miejscach gdzie są jakieś problemy klimatyczne. Tak było w czasie jesiennej powodzi na śląskich terenach. Tam mówił, że prognozy nie są alarmujace, czyli ze powodow do paniki nie ma. I co się stało, ano woda zalała różne tereny i miasta na Śląsku. Oby idąc tym tropem, nie stało się tak w Elblągu.
Nie przesadzaj, przecież on nie jest katolikiem.
Kupisz czy o drogę pytasz?
Co za brednie opowiada ten wicestarosta Zając. Drogi przejezdne, jakie ? Chyba E7 z Gdańska do Elbląga wraz z pomalowaną trawą na zielono. Droga 503 była nie przejezdna, Droga na Braniewo. Drogi nieodśnieżone, gołoledż, a on bredzi wszystko pod kontrolą. A odpowiedzialni za drogi w Pasłeku gdy się do nich zgłosi skargę, temat dosłownie olewają.
Brednie, nie ma żadnego zagrożenia a w mieście chodniki oblodzone ze chodzić nie można. Może trzva było zawieżć Tuska na SOR I ZOBACZYC PACJENTOW PO WYWROTKACH NA CHODNIKACH ELBLASKICH.
i tak zastanawiają się od zawsze... tylko wniosków i realizacji brak.
Z Elblagiem to przesada. Nic nie zrobili na drodze.30 grudnia już od godz.14 wiedzieli co się dzieje na E7.Ludzie z dziećmi po kilkanaście godzin stali po nocy. Do pomocy ruszyki okolicznych mieszkańcy i rolnicy. Służb nie było. Dopiero w Sylwestra jak sprawę nagłośnili ludzie i dziennikarze. , lansowali się ze coś robią. Skandal żeby trasa S 7 była tyle godzin nie przejezdna. Fajnie ze niektóre rozgłośnie radiowe internauci i polsat odpowiednio to skomentowali ivreagowali
tam pod ostródą była tragedia (wracał do gdaŅska syn). żadnych śłużb pługow piaskarek nic -. mimo tekefonow do róznych służb. -., ludzie z dziecmi zdani na siebie. gdyby nie rolnicy i mieszkańcy okolicznych miejscowosci to moglo zle sie skończyć. gdzie wy jesteście kochani rzadzacy od tuska. w elblagu po czasie gdzue w sumie nic sie nie stało