Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze w koncu powinien podziękować służbom za pracę w takich ciezkich warunkach !
Do moderacji
Odpowiedz
75
33
służby są od tego aby pracowały i tyle, nie potrzeba im za to dziękować
Do moderacji
Odpowiedz
122
59
@Elblążanintoja - To porostu zwykla kultura !
Do moderacji
Odpowiedz
28
16
@Elblążanintoja - Jesteś niedostępny intelektualnie
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Raczej przyjechał się "polansowac" jak zwykle w miejscach gdzie są jakieś problemy klimatyczne. Tak było w czasie jesiennej powodzi na śląskich terenach. Tam mówił, że prognozy nie są alarmujace, czyli ze powodow do paniki nie ma. I co się stało, ano woda zalała różne tereny i miasta na Śląsku. Oby idąc tym tropem, nie stało się tak w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
Z Elblagiem to przesada. Nic nie zrobili na drodze.30 grudnia już od godz.14 wiedzieli co się dzieje na E7.Ludzie z dziećmi po kilkanaście godzin stali po nocy. Do pomocy ruszyki okolicznych mieszkańcy i rolnicy. Służb nie było. Dopiero w Sylwestra jak sprawę nagłośnili ludzie i dziennikarze. , lansowali się ze coś robią. Skandal żeby trasa S 7 była tyle godzin nie przejezdna. Fajnie ze niektóre rozgłośnie radiowe internauci i polsat odpowiednio to skomentowali ivreagowali
Do moderacji
Odpowiedz
13
6
A może należy sprawdzać prognozy pogody? a jeszcze lepiej nauczyć pisać się po polsku, może dla potrafiących jeździć staną się przejezdne, a nie nieprzejezdne, a może "nie przejezdne" i trzeba "ivreagować" wczas, a najlepiej zacząć myśleć a nie wciąż oczekiwać na cud.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4