UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za brednie opowiada ten wicestarosta Zając. Drogi przejezdne, jakie ? Chyba E7 z Gdańska do Elbląga wraz z pomalowaną trawą na zielono. Droga 503 była nie przejezdna, Droga na Braniewo. Drogi nieodśnieżone, gołoledż, a on bredzi wszystko pod kontrolą. A odpowiedzialni za drogi w Pasłeku gdy się do nich zgłosi skargę, temat dosłownie olewają.
azenob