UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z Elblagiem to przesada. Nic nie zrobili na drodze.30 grudnia już od godz.14 wiedzieli co się dzieje na E7.Ludzie z dziećmi po kilkanaście godzin stali po nocy. Do pomocy ruszyki okolicznych mieszkańcy i rolnicy. Służb nie było. Dopiero w Sylwestra jak sprawę nagłośnili ludzie i dziennikarze. , lansowali się ze coś robią. Skandal żeby trasa S 7 była tyle godzin nie przejezdna. Fajnie ze niektóre rozgłośnie radiowe internauci i polsat odpowiednio to skomentowali ivreagowali