Wybrany wątek opinii

Brednie, nie ma żadnego zagrożenia a w mieście chodniki oblodzone ze chodzić nie można. Może trzva było zawieżć Tuska na SOR I ZOBACZYC PACJENTOW PO WYWROTKACH NA CHODNIKACH ELBLASKICH.
(2026.01.03)
A co to wina Tuska?! To chyba służby miejskie, które odśnieżają miasto miało to gdzieś żeby posypać!!!!!
(2026.01.04)
Powrót do komentarzy