Wybrany wątek opinii
Brednie, nie ma żadnego zagrożenia a w mieście chodniki oblodzone ze chodzić nie można. Może trzva było zawieżć Tuska na SOR I ZOBACZYC PACJENTOW PO WYWROTKACH NA CHODNIKACH ELBLASKICH.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
A co to wina Tuska?! To chyba służby miejskie, które odśnieżają miasto miało to gdzieś żeby posypać!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
2