UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brednie, nie ma żadnego zagrożenia a w mieście chodniki oblodzone ze chodzić nie można. Może trzva było zawieżć Tuska na SOR I ZOBACZYC PACJENTOW PO WYWROTKACH NA CHODNIKACH ELBLASKICH.


Anuluj