UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brednie, nie ma żadnego zagrożenia a w mieście chodniki oblodzone ze chodzić nie można. Może trzva było zawieżć Tuska na SOR I ZOBACZYC PACJENTOW PO WYWROTKACH NA CHODNIKACH ELBLASKICH.
Brednie, nie ma żadnego zagrożenia a w mieście chodniki oblodzone ze chodzić nie można. Może trzva było zawieżć Tuska na SOR I ZOBACZYC PACJENTOW PO WYWROTKACH NA CHODNIKACH ELBLASKICH.