UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tam pod ostródą była tragedia (wracał do gdaŅska syn). żadnych śłużb pługow piaskarek nic -. mimo tekefonow do róznych służb. -., ludzie z dziecmi zdani na siebie. gdyby nie rolnicy i mieszkańcy okolicznych miejscowosci to moglo zle sie skończyć. gdzie wy jesteście kochani rzadzacy od tuska. w elblagu po czasie gdzue w sumie nic sie nie stało


Anuluj