UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tam pod ostródą była tragedia (wracał do gdaŅska syn). żadnych śłużb pługow piaskarek nic -. mimo tekefonow do róznych służb. -., ludzie z dziecmi zdani na siebie. gdyby nie rolnicy i mieszkańcy okolicznych miejscowosci to moglo zle sie skończyć. gdzie wy jesteście kochani rzadzacy od tuska. w elblagu po czasie gdzue w sumie nic sie nie stało