UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tam pod ostródą była tragedia (wracał do gdaŅska syn). żadnych śłużb pługow piaskarek nic -. mimo tekefonow do róznych służb. -., ludzie z dziecmi zdani na siebie. gdyby nie rolnicy i mieszkańcy okolicznych miejscowosci to moglo zle sie skończyć. gdzie wy jesteście kochani rzadzacy od tuska. w elblagu po czasie gdzue w sumie nic sie nie stało