A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Lolka - Podobnie jak i twoje info
To była reprymenda od premiera. Pewnie wszystkim teraz łyso. Elbląg nie odniósł żadnej korzyści z wizyty.
@kosynier - "19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego" - PONAD 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na trzaskowskiego, więc o co ci chodzi??? Ostatecznie na Nawrockiego zagłosowało ponad 50 %.
Tusk na tle mapa z danymi wrażliwymi. Brawo Tusk i Elbląski sztab.
@bra - Jak zwykle urojenia.
Pięknie powiedział. A jaki zadowolony jest i uśmiechnięty. A Michaś aż rży z radości jak rudy z rudym. Ludzie którzy siedzieli w zaspach 20 godzin o suchej buzi pewnie też rżą z radości jak Tusk i Michaś. Kumiela sprawdzi to rżenie przy pierwszym większym deszczyku.
Panie Pokojski, pan jeszcze jest dyrektorem? Należy pan do partii Tuska? Powiedz to że zima zaskoczyła cię w końcu grudnia tym co stali na mrozie 20 godzin bo nikt nie odśnieżał ani nie dostarczył ciepłego napoju, strawy. wstyd. A wy się uśmiechacie i posiadujecie. Postawcie sobie na biurkach cytat z Beaty Kempy: "weź się wreszcie peowski bucu do konkretnej roboty".
Donald Tusk w Elblągu planuje operacje na miarę pojmania Maduro lub odbicia Krymu. Imię zobowiązuje. Rok 2026 to czas premiera.
Na wymioty mnie zbiera jak widzę i czytam to, że zebrał się sztab kryzysowy... po kryzysie, który wystąpił na drodze S7 po 3 - 4 dniach i po nie-kryzysie który nie wystąpił czy wyimaginowanej medialnie powodzi w Elblągu, której nie było !!!! bo rz. Elbląg w mieście Elbląg nie wylała nigdzie i nie słychać i nie widać aby spowodowała szkody jakiekolwiek nigdzie !!! Szopka Noworoczna peło gorsza od PiS.
Kogo Ty chcesz rozliczać dziecko. Tuska za wzrost gospodarczy niską inflację. Pomarzyć sobie możesz. Uciekanie za granicę widzę źle się kojarzy to i spada poparcie dla pis.