100
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kij - felix, chester czy tam inny lewy sygnalisto. Tego radnego wtedy jeszcze nie było w radzie miejskiej. Z czego byc dumnym w tym zasciankowym Elblagu?Za te wszystkie zaniedbania odpowiada ekipa z PO teraz Ko jak i czlowiek z PSLU ktory stal z tablica kosiniak-amisz jak i jego oficerzy prowadzacy z Lewicy czy tam dawnego SLD.
głębokie zaniepokojenie (2025.12.30)
Tylu tu mądrych ludzi się wpisuje, że przyjemnie poczytać i się dowiedzieć. Ale czemu żaden do władzy się nie pcha ?
(2025.12.30)

info

0  
  1
Ale te media pokręcili wam w głowach. Jak w Rosi. k Kłamstwo mówione 100 razy staje się prawdą. Po ma80% mediów a Pis 20%. Ci co rozsprzedali polskie teraz z was sie śmieją a niekturzy jeszcze siedzą w sejmie i senacie.
(2025.12.30)

info

3  
  1
Tymczasem niedawno zakończył się remont linii kolejowej 204 łączącej Elbląg z Malborkiem. To jest te zero inwestycji pieniaczu?
KapitanSzyderca (2025.12.30)
Ależ po co nam inwestować w cokolwiek uśmiech zapewni nam wszystkie potrzeby. Prawda pożyteczni?
(2025.12.30)

info

5  
  2
jak wybraliście tak macie więc do kogo pretensje uśmiechać się
Wyborca2025 (2025.12.30)

info

6  
  2
15 min w Malborku czy 40 w Tczewie to są WIELOGINNE przesiadki? Jaki ty masz zegarek? Poljot czy Wostok?
KapitanSzyderca (2025.12.30)
Odnośnie całego tego artykułu. Typowe dla pisowskiego cwaniaczka. Wyczekać dogodny moment, żeby bić pianę. System uległ awarii niedawno, bo jeszcze parę tygodni temu działał normalnie, co widziałem na własne oczy. Zapewne czeka na serwis, a być może serwis czeka na części lub części już na oprogramowanie. Tak wygląda informatyka w cywilizowanym świecie. To nie są czasy, do których pis chciał nas cofnąć, że pociąg nie dojedzie jak ksiądz go nie poświęci i najlepiej z lokomotywą na Polski węgiel! To samo tyczy się tego "zalanego" przejścia. Poczekam kiedy deszcz spadnie i zrobią się kałuże. Może w pisie deszcz leci do góry, ale w normalnym świecie woda spada w dół (może dlatego, że nie jest święcona. Ciężko powiedzieć). W tym przypadku z peronu, po schodach do tunelu. Kałuża to nie jest zalany tunel. Reszty nie czytałem, bo szkoda mi czasu na ten bełkot.
KapitanSzyderca (2025.12.30)

info

7  
  10
No tak, bo jakby Czyżyk rządził, to byłoby 100 połączeń w każdym kierunku, windy, schody ruchome, perony ze złota i przesiadki 5 minutowe w każdą stronę. Dlaczego jeszcze nie rządzi?
(2025.12.30)

info

5  
  4
Elbląg nie jest miastem węzłowym i taki dworzec zupełnie wystarcza i tyle w temacie. Zgłasza problem członek sekty PiS, gdzie byliście przez osiem lat władzy na górze, gdzie ? Obiecali nawet Tupolewa zaciągnąć bo Tusk zostawił i co ? Tak jest ze wszystkim kiedy znowu o władzy się marzy, o zawłaszczaniu państwem a potem cyk i z kasą za granicę ! Żyć nie umierać.
(2025.12.30)

info

7  
  9