UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg nie jest miastem węzłowym i taki dworzec zupełnie wystarcza i tyle w temacie. Zgłasza problem członek sekty PiS, gdzie byliście przez osiem lat władzy na górze, gdzie ? Obiecali nawet Tupolewa zaciągnąć bo Tusk zostawił i co ? Tak jest ze wszystkim kiedy znowu o władzy się marzy, o zawłaszczaniu państwem a potem cyk i z kasą za granicę ! Żyć nie umierać.