Wybrany wątek opinii

To dlaczego żeś pan panie radny nie apelował w tych sprawach do 8 letniego jak mniemam twojego rządu, no dlaczego? A teraz chciałbyś o panie radny by te zaszłościowe zaniedbania zostały wykonane w ciągu kilku miesięcy? Chyba pan panie radny widzisz jak się zmienia Polska i nasze miasto Elbląg więc też zacznij być dumnym z tych osiągnięć, nieprawdaż?
kij (2025.12.30)
@kij - felix, chester czy tam inny lewy sygnalisto. Tego radnego wtedy jeszcze nie było w radzie miejskiej. Z czego byc dumnym w tym zasciankowym Elblagu?Za te wszystkie zaniedbania odpowiada ekipa z PO teraz Ko jak i czlowiek z PSLU ktory stal z tablica kosiniak-amisz jak i jego oficerzy prowadzacy z Lewicy czy tam dawnego SLD.
głębokie zaniepokojenie (2025.12.30)
Powrót do komentarzy