UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, bo jakby Czyżyk rządził, to byłoby 100 połączeń w każdym kierunku, windy, schody ruchome, perony ze złota i przesiadki 5 minutowe w każdą stronę. Dlaczego jeszcze nie rządzi?


Anuluj