UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, bo jakby Czyżyk rządził, to byłoby 100 połączeń w każdym kierunku, windy, schody ruchome, perony ze złota i przesiadki 5 minutowe w każdą stronę. Dlaczego jeszcze nie rządzi?
No tak, bo jakby Czyżyk rządził, to byłoby 100 połączeń w każdym kierunku, windy, schody ruchome, perony ze złota i przesiadki 5 minutowe w każdą stronę. Dlaczego jeszcze nie rządzi?