UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kij - felix, chester czy tam inny lewy sygnalisto. Tego radnego wtedy jeszcze nie było w radzie miejskiej. Z czego byc dumnym w tym zasciankowym Elblagu?Za te wszystkie zaniedbania odpowiada ekipa z PO teraz Ko jak i czlowiek z PSLU ktory stal z tablica kosiniak-amisz jak i jego oficerzy prowadzacy z Lewicy czy tam dawnego SLD.

głębokie zaniepokojenie