UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odnośnie całego tego artykułu. Typowe dla pisowskiego cwaniaczka. Wyczekać dogodny moment, żeby bić pianę. System uległ awarii niedawno, bo jeszcze parę tygodni temu działał normalnie, co widziałem na własne oczy. Zapewne czeka na serwis, a być może serwis czeka na części lub części już na oprogramowanie. Tak wygląda informatyka w cywilizowanym świecie. To nie są czasy, do których pis chciał nas cofnąć, że pociąg nie dojedzie jak ksiądz go nie poświęci i najlepiej z lokomotywą na Polski węgiel! To samo tyczy się tego "zalanego" przejścia. Poczekam kiedy deszcz spadnie i zrobią się kałuże. Może w pisie deszcz leci do góry, ale w normalnym świecie woda spada w dół (może dlatego, że nie jest święcona. Ciężko powiedzieć). W tym przypadku z peronu, po schodach do tunelu. Kałuża to nie jest zalany tunel. Reszty nie czytałem, bo szkoda mi czasu na ten bełkot.

KapitanSzyderca

Anuluj