UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kij - felix, chester czy tam inny lewy sygnalisto. Tego radnego wtedy jeszcze nie było w radzie miejskiej. Z czego byc dumnym w tym zasciankowym Elblagu?Za te wszystkie zaniedbania odpowiada ekipa z PO teraz Ko jak i czlowiek z PSLU ktory stal z tablica kosiniak-amisz jak i jego oficerzy prowadzacy z Lewicy czy tam dawnego SLD.
głębokie zaniepokojenie