UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylu tu mądrych ludzi się wpisuje, że przyjemnie poczytać i się dowiedzieć. Ale czemu żaden do władzy się nie pcha ?
Tylu tu mądrych ludzi się wpisuje, że przyjemnie poczytać i się dowiedzieć. Ale czemu żaden do władzy się nie pcha ?