A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bogactwo Olsztyna pochodzi z rabunku miast w województwie warmińsko-mazurskim
Nawrocki wam zrobi..... z patriotyzmem ma tyle co kaczyński snu w stanie wojennym. Mam gdzieś wszystkich polityków którzy bazują na kłamstwach i ogłupianiu ludzi, oni nie mają nic z patriotyzmem wspólnego. Ale Polska nie jest ich własnością i trzeba o nią walczyć do końca.
Wróblewski przespał obie kadencje. Przypomnę, że Wróblewski był z PSL. I dla mnie to jest chore, że niektórzy mieszkańcy Elbląga obwiniali PiS za nieudacznictwo PSL
Ale szok, niedowierzanie, nowość... A poważnie od 2 lat rozkradają kraj, dwa lata trwa dewastacja wszystkiego, a tu zdziwienie dworzec też? Ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że tak długo jak będziecie wybierać tych samych to miasto będzie dalej umierać?
"Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają" - TO PKP zaniedbuje, a nie prezydent orle z flagą na balkonie.
,, człowiek, który wciąż robi to samo czekając na inny wynik to id... " Powiedział pewien mądry człowiek...
Jak nasze pieniądze są inwestycją w Olsztynie zwanym zadupiem to jaki ma być?
Elbląski suweren nie nalezy do ludzi inteligentnych i rozgarnietych. Ostatnio rozmawiałem z bratem na wigilli i ten sie upieral ze w Elblagu od lat rzadzi PIS. Nie dal sobie przetlumaczyc tego ze jest w bledzie. I pozniej takie osiołki jak moj brat ida na wybory i strach pomyslec ze oni maja mozliwosc oddania glosu. Demokracja sie w Polsce nie sprawdzila. A Elblag jest wrecz ksiazwoym przykladem tego jak demokracja moze zaszkodzic.
Tablica elektroniczna nie dział dwa m-c ten cały spiker to bełkot
A co to za zdziwienie. Nasze miasto w rankingu miast powiatowych zajmuje 2 miejsce od końca w kraju i tak jest od kilku lat. Żenada