100
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Komentator - remont dworca kilkananaście lat temu to tylko kosmetyka po latach wyszła fuszerka
syn i wnuk=kulawy (2025.12.30)
Zgadza się wszystko. W drugi dzień świąt podróżowałam pociągiem i na dworcu w Elblągu żadnej informacji na panelach elektronicznych, głos z glośników kompletnie niezrozumiały równie dobrze mogłoby go nie być bo i tak trzeba się kierować intuicją
(2025.12.30)
Nie ma co narzekać. Naród chciał remonty kościołów a nie dworców czy infrastruktury przeciwpożarowej.
Tu jest elblong (2025.12.30)

info

8  
  14
Intuicja podpowiadałaby mi włączenie internetu
Slavek (2025.12.30)
3 szybkie pytania do tego radnego pisiora mam.1.Ile twoi zabrali Elblągowi waszym pisowskim ładem ? 2.Ile twoi przeznaczyli na remont dworca w Elblągu? 3.Ile twoi przeznaczyli na remonty kościołów ? ALBO ALBO
Hipokryta jesteś (2025.12.30)

info

10  
  14
Co Święto Chleba czy Ogrody Polityki mają się do dworca kolejowego w Elblągu? Dworzec kolejowy należy do PKP S. A., to do nich kieruj swoje żale. Zanim się cokolwiek napisze warto najpierw zapoznać się z tematem. A co ty masz?
(2025.12.30)
@Tylko nie PiS w Elblągu - A co mają powiedzieć starsze osoby nie koniecznie z pisu, które nie są takkk inteligentne jak ty i po co tablice które nic nie wyświetlają marnują tylko prąd. To jest miasto na nasze możliwości które ma zaspokoić "żywotne potrzeby społeczeństwa"
Io (2025.12.30)
Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają
(2025.12.30)
Jest super bo nie ma złodziei z PiS !
(2025.12.30)
Elbląg Główny niedługo skończy jak Elbląg Zdrój, to zasługa przede wszystkim władz naszego miasta, - spychanie I odsyłanie wszystkich niedomagań do PKP - jest tylko zasłoną, podobnie jak port w Elblągu jest przez władze miasta wciąż opóźniany. Nikomu chyba nie trzeba tłuumaczyć, że dla rozwoju każdej aglomeracji dobre połączenia drogowe, kolejowe, wodne sprzyjają jej rozwojowi, tego jednak od lat w elbląskim ratuszu nikt nie jest w stanie pojąć. Kolej nadzalewowa to wybitna zasługa Wróbleskiego, port podobnie, - kontynuacja przebiega zgodnie z zasianym ziarnem i na port i na upadającą kolej ratusz nie reaguje, bo nie zależy im na rozwoju naszego miasta - obecny prezydent ani w tym ani na następny rok nie przeznaczył ani jednej złotówki w budžecie- dlaczego?, proszę o to zapytać w naszym imieniu, imieniu mieszkańców nasz drogi Portelu !! Najlepiej u źródła
Maliniak (2025.12.30)